تولید ورق های کامپوزیت در منطقه ویژه اقتصادی شیراز

10 / 10
از 1 کاربر

تهران - کارخانه پرمیوم باند و آلوبوند، از کارخانجات مستقر و فعال در منطقه ویژه اقتصادی شیراز است که در زمینه طراحی و تولید انواع ورق های کامپوزیت با برندهای ثبت شده جهانی آلوبوند و پرمیوم باند، فعالیت دارد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، مقدار تولیدات این کارخانه 660 هزار متر مربع در ماه است که 80 درصد مواد اولیه از بازارهای داخلی و 20 درصد دیگر از بازارهای خارجی تامین می شود.

طبق مصوبات کمیسیون ارزش افزوده که منطقه ویژه اقتصادی شیراز نیز در این کمیسیون نماینده دارد، این محصولات دارای 47 درصد تخفیف معافیت گمرکی ناشی از ارزش افزوده هستند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، این کارخانه، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ورق کامپوزیت آلومینیوم به همراه مجهزترین آزمایشگاهها و 72 طیف رنگی بوده که در سطح خاورمیانه از متنوع ترین رنگ ها برخوردار است.

منطقه ویژه اقتصادی شیراز با مزایایی همچون نزدیکی به فرودگاه بین المللی شیراز و دسترسی آسان به تمامی مراکز استانها، کشورهای حاشیه خلیج فارس و اروپا، به منظور تسریع حمل و نقل در امر صادرات و واردات، ارتباط با جاده کمربندی جنوب شیراز و نیز جاده ترانزیتی شیراز به دو بندر بزرگ تجاری (بندرعباس و بندر بوشهر) و شهرهای اصفهان و کرمان، مجاورت با خطوط راه آهن و نزدیکی به جامعه شهری و شهرک های بزرگ صنعتی که به دلیلی برخورداری از آب و هوای مطلوب، محلی مناسب برای نگهداری کالا و فعالیت های تجاری، صنعتی و بازرگانی محسوب می شود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :